Memento Mori – Transport zwłok

Wykonujemy transport zwłok Ze Szwecji od 20 lat

Transport zwłok ze Szwecji

Zapraszamy do niezobowiązującej rozmowy – sybka wycena transportu!

Sprowadzenie zwłok ze Szwecji do Polski

Nasze wieloletnie doświadczenie związane z międzynarodowym transportem zwłok pozwala na profesjonalne i pewne sprowadzanie ciał lub prochów z wielu krajów, w tym z Szwecji do Polski. Kraj ten stał się celem emigracyjnym dla wielu obywateli Polski, a znajdująca się w nim Polonia to aż 100 tysięcy osób. Z tego powodu spływa do Naszej firmy wiele zleceń transportu zwłok z Szwecji do Polski z których dumnie się wywiązujemy. Priorytetem zatrudnionych przez Nas pracowników jest odciążenie Państwa ze stresu, który silnie towarzyszy sytuacji zgonu w innym kraju, nagle pojawia się bezradność oraz niewiedza. Wszystko wydaje się skomplikowane i nie do obejścia, dlatego podejmujemy wszelkich starań, aby zająć się w Pańskim imieniu wszelkimi wymaganymi formalnościami. Posiadamy szeroką wiedzę na temat wymagań oraz przepisów obowiązujących na terenie Szwecji i ściśle się ich trzymamy. Poniżej znajdą Państwo bardzo istotne i przydatne informacje dotyczące sytuacji sprowadzania ciała czy prochów osoby zmarłej z Szwecji do Polski.

Przedstawiamy Państwu dokumenty, które są niezbędne podczas organizacji przewozu ciała lub prochów z Szwecji do Polski:

● zezwolenie na pochówek wydane przez starostę lub prezydenta miasta – z wnioskiem o wydanie takiego pozwolenia może zwrócić się do starosty lub prezydenta miasta rodzina zmarłego lub upoważniony do tego zakład pogrzebowy,
● odpisu aktu zgonu lub innego dokumentu stwierdzającego zgon,
● W przypadku trumny: zaświadczenie o przyczynach zgonu (Dödsorsakintyg – dokument wydawany przez szpital lub instytut medycyny sądowej).

Najczęstsze pytania w kwestii transportu zwłok ze Szwecji

W sytuacji zgonu na terenie Szwecji pierwszym krokiem wykonanym przez Państwa powinien być kontakt telefoniczny z Naszą firmą pogrzebową. Dopiero po otrzymaniu istotnych informacji jesteśmy w stanie dokonać wyceny i poinformować Państwa o kosztach. Zdajemy sobie sprawę, iż w takiej sytuacji jasność co do nich jest bardzo istotna, dlatego chcemy mieć możliwość dokładnej wyceny zanim zdecydują się Państwo na Nasze usługi związane z transportem ciała bądź prochów. Takie czynniki jak okoliczności śmierci oraz miejsce docelowego transportu są niezmiernie ważne i musimy o nich wiedzieć od samego początku, aby usprawnić cały proces. Dopuszczamy możliwość optymalizacji kosztów w przypadku cięższej sytuacji materialnej lub innych istotnych problemów. Nasze podejście jest wysoce indywidualnie i zwracamy szczególną uwagę na Pańskie oczekiwania oraz potrzeby. Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania dokładniejszych informacji.

W sytuacji transportu zwłok z Szwecji do Polski należy pamiętać również o oszustwach jakie mają miejsce coraz częściej. Oferowane ceny, które są podejrzanie niskie powinny automatycznie być sygnałem, że może to być próba naciągnięcia. W wielu bowiem ofertach nie są podawane koszty za trumnę, koszty naliczane przez zagraniczny dom pogrzebowy lub szpital czy wszelkie opłaty administracyjne itp. Po wykonaniu usługi cena okaże się niewyobrażalnie wyższa co może spowodować bardzo duże problemy. Chcemy więc Państwa przestrzec oraz zachęcić do kontaktu wyłącznie ze sprawdzoną i pewną firmą pogrzebową.

Scroll to Top