Memento Mori – Transport zwłok

Transport Zwłok Białystok

Transport Zwłok Białystok

Kontakt: 24h + darmowa wycena transportu zwłok

Doświadczenie – działamy na rynku transportu zmarłych od ponad 70lat. 

Położenie geograficzne – posiadamy swoją filię w Belgii przez co gwarantujemy ograniczenie kosztu transportu zwłok do minimum. 

Kadra pracownicza – Posiadamy niezbędne uprawnienia i zezwolenia, pozwalające nam realizować międzynarodowy transport zmarłych, a także specjalistyczną wiedzę, załatwiamy wszelkie formalności. 

Kompleksowe i całodobowe działanie – zrealizujemy transport zmarłych zza granicy kompleksowo zajmując się formalnościami 

Transport zwłok Białystok

Nasza firma Memento Mori zajmuje się międzynarodowym transportem zwłok już od kilkudziesięciu lat. Oferowane przez nas usługi mają na celu pomoc rodzinom w sprowadzeniu ciała bliskiej osoby z innego kraju do Białegostoku oraz innych miast położnych w województwie podlaskim, takich jak: Suwałki, Augustów, Łomża, Bielsk Podlaski. Dogłębna znajomość przepisów i specyfiki poszczególnych krajów oraz długoletnie doświadczenie umożliwiają nam sprawne dopełnienie niezbędnych formalności. Zajmujemy się załatwieniem wszelkich pozwoleń zarówno po stronie polskiej, jak i w kraju, z którego ma zostać sprowadzone ciało osoby zmarłej.

Każdego dnia udzielamy wsparcia rodzinom, które nam zaufały. Do każdego nowego zlecenia podchodzimy indywidualnie, pragnąc otoczyć rodzinę osoby zmarłej opieką i jak najlepszą obsługą. Staramy się, aby nas Klienci czuli się bezpiecznie, powierzając nam sprowadzenie zwłok zmarłego z zagranicy do Białegostoku. Zdajemy sobie sprawę, jak ciężką i przykrą sytuacją jest śmierć bliskiej osoby, dlatego jesteśmy dla Państwa dostępni o każdej porze dnia i nocy. Służymy wsparciem, dobrym słowem, fachową radą.

Sprowadzanie zmarłych do Białegostoku - formalności

Nasz zespół współpracuje z konsulatami i domami pogrzebowymi na całym świecie. Dysponujemy własnym zapleczem sanitarnym dla zmarłych, flotą autokarawanów i zespołem konsultantów, którzy są do Państwa dyspozycji podczas całego procesu sprowadzania zwłok do Białegostoku. Międzynarodowy transport ciała to bardzo złożona i wymagająca procedura. Ze swej strony dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej przetransportować ciało osoby zmarłej do kraju. Podpowiemy, jaki rodzaj transportu zmarłego będzie najbardziej korzystny. Pomożemy w organizacji dokumentów i udzielimy informacji z zakresu ubezpieczeń pośmiertnych ZUS/KRUS/MSWiA.

Transport zmarłych Białystok - ile to kosztuje?

Transport zwłok z zagranicy to proces, którego realizacja wymaga indywidualnego podejścia. Zdarzają się różnorodne sytuacje, ciała są sprowadzane bowiem z różnych państw. Nie można więc w sposób jednoznaczny określić kosztu międzynarodowego transportu osoby zmarłej. Okoliczności śmierci, kraj czy jego region – to wszystko ma wpływ na wycenę transportu do Białegostoku czy innego miasta w województwie podlaskim. Prosimy więc Państwa zawsze o indywidualny kontakt.

Dzięki rozmowie z Klientami jesteśmy w stanie uzyskać wiedzę, niezbędną do zorganizowania całego procesu międzynarodowego transportu zwłok do Polski. Uzyskane od Państwa informacje pozwalają nam dokonać wyceny. Zawsze jednak staramy się, aby jakość świadczonych przez nas usług szła w parze z ceną oraz żeby obie strony były usatysfakcjonowane.
Przypominamy również, że zapewniamy konkurencyjne ceny trumien i akcesoriów pogrzebowych.

Jesteśmy po to, aby Państwu pomagać

Naszym celem jest niesienie pomocy rodzinom, które utraciły bliską osobę. Powierzając nam organizację sprowadzenia zmarłego do kraju, oprócz usługi transportu, otrzymają Państwo wsparcie w czynnościach administracyjnych w Polsce i kraju, z którego ciało jest przewożone. Wiemy, jak ciężką sytuacją jest utrata członka rodziny bądź kogoś bliskiego, dlatego chcemy odciążyć naszych Klientów od dodatkowych zmartwień związanych z załatwianiem wszystkich formalności. Dodatkowo oddajemy do Państwa dyspozycji dedykowanego opiekuna, który odpowie na pytania i udzieli merytorycznego wsparcia przez cały okres realizacji zlecenia.

Ponadto jeśli potrzebują Państwo pomocy w sprowadzeniu zwłok do innej części Polski, oto lista miast do których takie transporty zmarłych świadczymy: 
– Poznań, Szczecin, Zielona Góra, Olsztyn, Katowice, Gdańsk, Kielce, Bydgoszcz, Wrocław, Opole, Rzeszów, Warszawa, Łódź, Lublin, Kraków. 

Scroll to Top