Memento Mori – Transport zwłok

Transport Zwłok Olsztyn

Transport Zwłok Olsztyn

Kontakt: 24h + darmowa wycena transportu zwłok

Doświadczenie – działamy na rynku transportu zmarłych od ponad 70lat. 

Położenie geograficzne – posiadamy swoją filię w Belgii przez co gwarantujemy ograniczenie kosztu transportu zwłok do minimum. 

Kadra pracownicza – Posiadamy niezbędne uprawnienia i zezwolenia, pozwalające nam realizować międzynarodowy transport zmarłych, a także specjalistyczną wiedzę, załatwiamy wszelkie formalności. 

Kompleksowe i całodobowe działanie – zrealizujemy transport zmarłych zza granicy kompleksowo zajmując się formalnościami 

Transport zwłok Olsztyn

Nasza firma Memento Mori zajmuje się międzynarodowym transportem zwłok już od kilkudziesięciu lat. Oferujemy Klientom pomoc w przetransportowaniu ciała zmarłego z różnych krajów do Olsztyna oraz innych miast położonych w województwie warmińsko – mazurskim, między innymi takich jak: Elbląg, Giżycko, Ostróda, Iława. Nasza wieloletnia działalność na rynku oraz doświadczenie wykwalifikowanej kadry pracowników daje Państwu gwarancję profesjonalnej obsługi, udzielenia pomocy w każdej wątpliwej kwestii. Zdajemy sobie sprawę, że śmierć bliskiej osoby poza granicami kraju to dla rodziny ogromny ciężar, dlatego pomagamy naszym Klientom, dopełniając wszelkich formalności związanych z międzynarodowym transportem zwłok. Dzięki temu nie muszą się Państwo martwić, że zabraknie jakiegoś dokumentu bądź zostaną one niezłożone na czas.

Sprowadzanie zmarłych do Olsztyna - formalności

Nasz zespół współpracuje z konsulatami i domami pogrzebowymi na całym świecie. Dysponujemy własnym zapleczem sanitarnym dla zmarłych i flotą autokarawanów. Współpracując z nami, otrzymają Państwo specjalnie dedykowanego konsultanta, który na czas całego procesu sprowadzania zwłok, będzie do Państwa dyspozycji. Międzynarodowy transport ciała do Olsztyna to bardzo złożona i wymagająca procedura. Dołożymy wszelkich starań, aby ciało zmarłego zostało przetransportowane do Polski jak najszybciej. Podpowiemy, jaki rodzaj transportu osoby zmarłej będzie najbardziej korzystny. Pomożemy w organizacji dokumentów i udzielimy informacji z zakresu ubezpieczeń pośmiertnych ZUS/KRUS/MSWiA.

Transport zmarłych Olsztyna - ile to kosztuje?

Transport zwłok z zagranicy to proces, do którego podchodzimy w sposób indywidualny. Zdarzają się różne sytuacje, ciała są sprowadzane z różnych państw. Każde zgłoszenie musimy przeanalizować „od a do z”. Indywidualne podejście do sprawy wymaga od Państwa współpracy z nami. Dlatego już na samym początku, jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o kontakt telefoniczny. Uzyskane od Państwa podczas rozmowy telefonicznej informacje pozwolą nam doprecyzować cenę za transport zwłok do Olsztyna bądź innego miasta. Musimy poznać okoliczności śmierci oraz dowiedzieć się, w jakim regionie kraju nastąpił zgon. Oprócz transportowania ciała zajmujemy się składaniem wielu dokumentów w konsulatach, ambasadach i urzędach, dlatego potrzebujemy od Państwa skrupulatnych informacji. Im szybciej uda nam się ustalić niezbędne szczegóły, tym szybciej podejmiemy działania związane z transportem zwłok.

Wiele konkurencyjnych firm podaje na początku tylko ceny za sam transport, nie doliczając kosztów za przygotowanie zwłok do transportu czy opłat w urzędach. Dlatego pragniemy Państwa przed tym ustrzec. My staramy się zawsze zrozumieć Klienta i odpowiedzieć na jego potrzeby.

Jesteśmy po to, aby Państwu pomagać

Podejmując współpracę z Klientami, myślimy przede wszystkim o Państwa emocjach. Skupiamy się na tym, aby mogli Państwo jak najszybciej pożegnać się ze zmarłą osobą w rodzinnym mieście. Mogą Państwo liczyć na naszą pomoc o każdej porze dnia i nocy. Przypominamy o naszym konsultancie, którego odpowie na Państwa pytania, rozwieje wątpliwości i udzieli merytorycznego wsparcia..

Ponadto jeśli potrzebują Państwo pomocy w sprowadzeniu zwłok do innej części Polski, oto lista miast do których takie transporty zmarłych świadczymy: 
– Poznań, Szczecin, Zielona Góra, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Kielce, Bydgoszcz, Białystok, Opole, Rzeszów, Warszawa, Łódź, Lublin, Kraków. 

Scroll to Top