Memento Mori – Transport zwłok

Transport Zwłok Lublin

Transport Zwłok Lublin

Kontakt: 24h + darmowa wycena transportu zwłok

Doświadczenie – działamy na rynku transportu zmarłych od ponad 70lat. 

Położenie geograficzne – posiadamy swoją filię w Belgii przez co gwarantujemy ograniczenie kosztu transportu zwłok do minimum. 

Kadra pracownicza – Posiadamy niezbędne uprawnienia i zezwolenia, pozwalające nam realizować międzynarodowy transport zmarłych, a także specjalistyczną wiedzę, załatwiamy wszelkie formalności. 

Kompleksowe i całodobowe działanie – zrealizujemy transport zmarłych zza granicy kompleksowo zajmując się formalnościami 

Transport zwłok Lublin

Firma pogrzebowa Memento Mori od kilkudziesięciu specjalizuje się w pomaganiu rodzinom w sprowadzaniu ich bliskich, którzy zmarli poza granicami kraju, do Polski. Transport zwłok z zagranicy do Lublina jest skomplikowanym procesem ze względu na wymogi formalne i prawne, które należy spełnić. Jednakże dogłębna znajomość przepisów, specyfiki poszczególnych krajów oraz wieloletnie doświadczenie umożliwiają nam sprawne dopełnienie niezbędnych formalności. Zajmujemy się załatwieniem wszelkich pozwoleń zarówno po stronie polskiej, jak i w kraju, z którego ma zostać sprowadzone ciało osoby zmarłej do Lublina oraz innych miast położonych w województwie lubelskim, między innymi: do Zamościa, Chełma, Kazimierza Dolnego czy Kraśnika.
Służymy Państwu profesjonalnym wsparciem administracyjnym i organizacyjnym na każdym etapie procesu przewozu zwłok. Doradzimy, jaki rodzaj transportu osoby zmarłej do Lublina będzie dla Państwa najbardziej korzystny. Pomożemy w organizacji dokumentów i udzielimy informacji z zakresu ubezpieczeń pośmiertnych ZUS/KRUS/MSWiA.

Jesteśmy firmą rozpoznawalną zarówno w Polsce, jak i za granicą. Utrzymujemy stałą współpracę z konsulatami oraz partnerskimi zakładami pogrzebowymi na całym świecie. Każde zlecenie przewozu ciała osoby zmarłej z zagranicy jest dla nas tak samo ważne, a rodzinę, która doświadczyła starty bliskiej osoby, otaczamy taką opieką, jaką sami chcielibyśmy być otoczeni w tym trudnych chwilach.

Sprowadzanie zmarłych do Lublina - formalności

Międzynarodowy transport zmarłych wymaga znajomości przepisów i prawa. Zadbamy o załatwienie niezbędnych pozwoleń, zaświadczeń oraz dopełnienie innych koniecznych formalności. Zawsze działamy w ramach ściśle wytyczonych procedur. Doradzimy, jaki rodzaj transportu zwłok do Lublina będzie dla Państwa najbardziej korzystny, a następnie załatwimy jak najszybciej wszystkie sprawy – tak, aby bliska Państwu osoba mogła powrócić do Polski. Jesteśmy firmą rozpoznawalną zarówno w kraju, jak i za granicą. Współpracujemy z ambasadami i konsulatami krajów na całym świecie. Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za wykonanie wszelkich czynności związanych z przewozem zwłok. Dziękujemy za okazane zaufanie. Służymy Państwu pomocą.

Transport zmarłych Lublin - ile to kosztuje?

Koszt transportu zwłok z zagranicy do Lublina zależy od okoliczności śmierci osoby oraz kraju, w którym miał miejsce zgon. W pierwszej kolejności prosimy o kontakt telefoniczny. Uzyskanie od Państwa podstawowych informacji umożliwi nam dokonanie rzetelnej wyceny realizacji usługi przewozu ciała. Zapewniamy konkurencyjne ceny trumien i akcesoriów pogrzebowych.. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oraz dbamy o to, aby nasza oferta spełniła Państwa oczekiwania.

Sugerujemy zachować ostrożność wobec podejrzanie niskich cen oferowanych przez niektóre firmy pogrzebowe. Często zdarza się, że nie uwzględniają one kosztów, które należy ponieść, na przykład takich jak: trumna, koszty naliczone przez zagraniczny dom pogrzebowy lub szpital, opłaty administracyjne, itp.

Jesteśmy po to, aby Państwu pomagać

Naszą misją jest udzielanie rzetelnego wsparcia rodzinom, które straciły swoich bliskich. Powierzając nam sprowadzenie osoby zmarłej z zagranicy do Lublina, mają Państwo gwarancję, że usługę międzynarodowego transportu zwłok zrealizujemy w sposób kompleksowy. Ponadto będą mieli Państwo do dyspozycji specjalnie przydzielonego opiekuna, który udzieli Państwu wszelkich potrzebnych informacji.

Ponadto jeśli potrzebują Państwo pomocy w sprowadzeniu zwłok do innej części Polski, oto lista miast do których takie transporty zmarłych świadczymy: 
– Poznań, Szczecin, Zielona Góra, Olsztyn, Katowice, Gdańsk, Kielce, Bydgoszcz, Białystok, Opole, Rzeszów, Warszawa, Łódź, Wrocław, Kraków. 

Scroll to Top