Memento Mori – Transport zwłok

Transport Zwłok Gdańsk

Transport Zwłok Gdańsk

Kontakt: 24h + darmowa wycena transportu zwłok

Doświadczenie – działamy na rynku transportu zmarłych od ponad 70lat.
 
Położenie geograficzne – posiadamy swoją filię w Belgii przez co gwarantujemy ograniczenie kosztu transportu zwłok do minimum. 

Kadra pracownicza – Posiadamy niezbędne uprawnienia i zezwolenia, pozwalające nam realizować międzynarodowy transport zmarłych, a także specjalistyczną wiedzę, załatwiamy wszelkie formalności. 

Kompleksowe i całodobowe działanie – zrealizujemy transport zmarłych zza granicy kompleksowo zajmując się formalnościami 

Transport zwłok Gdańsk

Jesteśmy rodzinną firmą, zajmującą się międzynarodowym transportem zwłok już od kilkudziesięciu lat. Transport zwłok z zagranicy do Gdańska jest usługą złożoną ze względu na wymogi formalne i prawne. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najbardziej kompleksową i rzetelną usługę sprowadzenia zwłok bądź urny z prochami do Gdańska i innych miast w województwie pomorskim, takich jak: Gdynia, Sopot, Kwidzyń, Lębork, Krynica Morska. Nasi wykwalifikowani pracownicy zapewniają profesjonalną obsługę zleceń i załatwienie wszelkich formalności w Państwa imieniu. Oferujemy opiekę naszych konsultantów na cały czas trwania procesu sprowadzenia ciała z zagranicy.

Dbamy o to, aby nasi Klienci czuli się bezpiecznie, korzystając z naszych usług. Strata bliskiej osoby wiąże się z wieloma skrajnymi emocjami, dlatego chcemy, aby nie musieli się Państwo o nic martwić. Bierzemy pełną odpowiedzialność za prawidłowe i jak najszybsze sprowadzenie ciała zmarłego do kraju. Wieloletnie doświadczenie oraz sieć międzynarodowych kontaktów, które zbudowaliśmy na przestrzeni lat, pozwalają nam na skuteczne działanie.

Sprowadzanie zmarłych do Gdańska - formalności

Do realizacji każdej usługi związanej z międzynarodowym transportem zwłok podchodzimy indywidualnie. Zdarzają się różne sytuacje, występują różnorodne okoliczności, czynniki, które mają wpływ na to, jak wyglądać będzie przewóz zmarłego. Naszych Klientów prosimy więc zawsze o kontakt telefoniczny. Dzięki rozmowie z Państwem jesteśmy w stanie uzyskać potrzebne nam informacje, które zdecydowanie wpłyną na przebieg procesu sprowadzenia ciała do Polski. Rozmowa z Państwem pozwala nam również jednoznacznie określić koszt usługi transportu ciała do Gdańska. Na rynku funkcjonuje wiele firm zajmujących się międzynarodowym transportem zwłok. Ku przestrodze – chcemy Państwa uczulić na podejrzanie niskie ceny oferowane przez niektóre firmy pogrzebowe. Może się okazać, że nie wszystkie koszty zostały ujęte w proponowanych ofertach cenowych. Od nas otrzymają Państwo pełną, przejrzystą wycenę. Staramy się utrzymywać nasze ceny na poziomie odpowiadającym rzetelności świadczonych przez nas usług.

Transport zmarłych Gdańsk - ile to kosztuje?

Jako firma zajmująca się międzynarodowym transportem zwłok zdajemy sobie sprawę, przez jak trudny czas przechodzą nasi Klienci w momencie śmierci bliskiej osoby. Gdy osoba umiera za granicą kraju, rodzą się zawsze wątpliwości, jak sprowadzić ciało, ile będziemy musieli czekać, ile zapłacimy. Jesteśmy profesjonalną firmą, która zawsze jest gotowa Państwu pomóc. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Działając w Państwa imieniu staramy się doprowadzić do jak najszybszego transportu zwłok z zagranicy. Dodatkowo na cały czas trwania tego procesu otrzymają od nas Państwo opiekuna, który odpowie na wszystkie Państwa pytania i udzieli wsparcia. Dziękujemy, że już tak wiele osób nam zaufało. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Jesteśmy po to, aby Państwu pomagać

Jako firma zajmująca się międzynarodowym transportem zwłok zdajemy sobie sprawę, przez jak trudny czas przechodzą nasi Klienci w momencie śmierci bliskiej osoby. Gdy osoba umiera za granicą kraju, rodzą się zawsze wątpliwości, jak sprowadzić ciało, ile będziemy musieli czekać, ile zapłacimy. Jesteśmy profesjonalną firmą, która zawsze jest gotowa Państwu pomóc. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Działając w Państwa imieniu staramy się doprowadzić do jak najszybszego transportu zwłok z zagranicy. Dodatkowo na cały czas trwania tego procesu otrzymają od nas Państwo opiekuna, który odpowie na wszystkie Państwa pytania i udzieli wsparcia.

Ponadto jeśli potrzebują Państwo pomocy w sprowadzeniu zwłok do innej części Polski, oto lista miast do których takie transporty zmarłych świadczymy: 
– Poznań, Szczecin, Zielona Góra, Olsztyn, Katowice, Wrocław, Kielce, Bydgoszcz, Białystok, Opole, Rzeszów, Warszawa, Łódź, Lublin, Kraków. 

Scroll to Top