Memento Mori – Transport zwłok

Transport Zwłok Kielce

Transport Zwłok Kielce

Kontakt: 24h + darmowa wycena transportu zwłok

Doświadczenie – działamy na rynku transportu zmarłych od ponad 70lat. 

Położenie geograficzne – posiadamy swoją filię w Belgii przez co gwarantujemy ograniczenie kosztu transportu zwłok do minimum. 

Kadra pracownicza – Posiadamy niezbędne uprawnienia i zezwolenia, pozwalające nam realizować międzynarodowy transport zmarłych, a także specjalistyczną wiedzę, załatwiamy wszelkie formalności. 

Kompleksowe i całodobowe działanie – zrealizujemy transport zmarłych zza granicy kompleksowo zajmując się formalnościami 

Transport zwłok Kielce

Firma pogrzebowa Memento Mori od kilkudziesięciu lat specjalizuje się w pomaganiu rodzinom w sprowadzaniu ich bliskich, którzy zmarli poza granicami kraju. Transport zwłok do Kielc jest procedurą, na którą wpływ ma wiele czynników. Sprawne przetransportowanie ciała zmarłego do Polski wymaga znajomości prawa i przepisów z tym związanych. Dzięki naszej wieloletniej działalności na rynku, doświadczeniu, a także nawiązanym międzynarodowym kontaktom z konsulatami i ambasadami w różnych krajach, gwarantujemy Państwu profesjonalną obsługę.

Oferujemy Klientom kompleksową realizację usługi międzynarodowego transportu zwłok. Naszym celem jest jak najszybsze sprowadzenie zmarłego do Kielc czy innych miast zlokalizowanych w województwie świętokrzyskim, takich jak: Sandomierz, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko Kamienna.

Sprowadzanie zmarłych do Kielc - formalności

Dopełnimy wszelkich formalności w Państwa imieniu tak, by procedura transportu zwłok przebiegała skutecznie i szybko. Zdajemy sobie sprawę, że wiadomość o śmierci bliskiej osoby jest informacją szokującą. Przypadek śmierci bliskiego za granicą przysparza naszym Klientom jeszcze większych zmartwień niż utrata bliskich osób w kraju. Wielu z nich zastanawia się, od czego zacząć, żeby móc sprowadzić do Kielc ciało osoby zmarłej. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z naszą firmą.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Dokładamy wszelkich starań, aby usługi przewozu zmarłych były świadczone na najwyższym poziomie. Liczymy na zaufanie z Państwa strony, wierząc, że i Państwu będziemy mogli pomóc.

Transport zmarłych Kielce - ile to kosztuje?

Koszt sprowadzenia zwłok do Kielc różni się w zależności od przypadku i kraju, dlatego abyśmy mogli udzielić rzetelnej informacji dotyczącej ceny, prosimy o kontakt telefoniczny. Wiedza, jaką uda nam się uzyskać podczas rozmowy z Klientem, pozwala nam na indywidualną wycenę danego zlecenia. Jak wcześniej wspominaliśmy, do każdej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny, gdyż każda sytuacja jest inna i wymaga analizy. Prowadzimy rozmowy z naszymi zleceniodawcami, by rozwiać wszelkie ich wątpliwości. Odpowiemy na Państwa pytania o każdej porze dnia i nocy. Po poznaniu szczegółów dotyczących rejonu, w którym doszło do zgonu, doradzimy, jaki sposób transportu będzie najbardziej odpowiedni. Chcemy, żeby każdy Klient czuł się usatysfakcjonowany ze świadczonych przez nas usług.

Aby uniknąć rozczarowania, prosimy o zachowanie ostrożności w przypadku podejrzanie niskich ofert cenowych niektórych firm pogrzebowych. Często okazuje się bowiem, że nie obejmują one ceny za trumnę, zagranicznych opłat szpitalnych lub administracyjnych czy kosztów rejestracji dokumentów za granicą. Współpracując z nami, otrzymają Państwo dokładną wycenę, zaraz po przeprowadzeniu rozmowy z naszym pracownikiem. Żadne dodatkowe koszty nie są przed Państwem zatajane.

Jesteśmy po to, aby Państwu pomagać

Naszą misją jest udzielanie pomocy Klientom w tych trudnych chwilach. Zdajemy sobie sprawę, że w sytuacji śmierci bliskiej osoby ciężko jest myśleć racjonalnie i załatwiać formalności związane z międzynarodowym transportem zwłok. Jesteśmy po to, zająć się tymi sprawami w Państwa imieniu i sprawić, że nie będą musieli Państwo przejmować się tym, kiedy i jak ciało zmarłego dotrze do Kielc czy innego miasta w województwie świętokrzyskim. Dodatkowo otrzymają Państwo do dyspozycji naszego opiekuna, który będzie dla Państwa dostępny przez całą dobę, udzieli wsparcia merytorycznego i odpowie na wszelki pytania, rozwiewając przy okazji różne wątpliwości.

Ponadto jeśli potrzebują Państwo pomocy w sprowadzeniu zwłok do innej części Polski, oto lista miast do których takie transporty zmarłych świadczymy: 
– Poznań, Szczecin, Zielona Góra, Olsztyn, Katowice, Gdańsk, Wrocław, Bydgoszcz, Białystok, Opole, Rzeszów, Warszawa, Łódź, Lublin, Kraków. 

Scroll to Top