Memento Mori – Transport zwłok

Transport Zwłok Warszawa

Transport Zwłok Warszawa

Kontakt: 24h + darmowa wycena transportu zwłok

Doświadczenie – działamy na rynku transportu zmarłych od ponad 70lat. 

Położenie geograficzne – posiadamy swoją filię w Belgii przez co gwarantujemy ograniczenie kosztu transportu zwłok do minimum. 

Kadra pracownicza – Posiadamy niezbędne uprawnienia i zezwolenia, pozwalające nam realizować międzynarodowy transport zmarłych, a także specjalistyczną wiedzę, załatwiamy wszelkie formalności. 

Kompleksowe i całodobowe działanie – zrealizujemy transport zmarłych zza granicy kompleksowo zajmując się formalnościami 

Transport zwłok Warszawa

Od kilkudziesięciu lat specjalizujemy się w pomaganiu rodzinom w sprowadzaniu zwłok ich bliskich do Warszawy, a także do innych miast położonych na terenie województwa mazowieckiego, między innymi: do Radomia, Płocka, Siedlec, Ostrołęki czy Ciechanowa. Przewóz zmarłych do Warszawy z zagranicy jest usługą złożoną ze względu na wiele formalności, których należy dopełnić. Międzynarodowy transport osób zmarłych wymaga zatem znajomości przepisów i prawa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie sprowadzania ciał osób zmarłych do kraju, dlatego przeprowadzamy wszelkie procedury sprawnie i skutecznie. Zbudowana przez nas na przestrzeni lat sieć międzynarodowych kontaktów ułatwia nam organizację przewozu. W zależności od sytuacji transport zwłok może odbywać się drogą lądową, powietrzną lub morską. Konsultując się z Państwem, zawsze wskazujemy najbardziej korzystną w konkretnym przypadku możliwość. Jesteśmy firmą rozpoznawalną zarówno w Polsce jak i za granicą. Współpracujemy z konsulatami i domami pogrzebowymi na całym świecie. Zaufało nam już tysiące rodzin. Służymy Państwu pomocą i fachowym doradztwem.

Sprowadzanie zmarłych do Warszawy - formalności

Międzynarodowy transport zmarłych wymaga znajomości przepisów i prawa. Zadbamy o załatwienie niezbędnych pozwoleń, zaświadczeń oraz dopełnienie innych koniecznych formalności. Zawsze działamy w ramach ściśle wytyczonych procedur. Doradzimy, jaki rodzaj transportu zwłok do Warszawy będzie dla Państwa najbardziej korzystny, a następnie załatwimy jak najszybciej wszystkie sprawy – tak, aby bliska Państwu osoba mogła powrócić do Polski. Jesteśmy firmą rozpoznawalną zarówno w kraju, jak i za granicą. Współpracujemy z ambasadami i konsulatami krajów na całym świecie. Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za wykonanie wszelkich czynności związanych z przewozem zwłok. Dziękujemy za okazane zaufanie. Służymy Państwu pomocą.

Transport zmarłych Warszawa - ile to kosztuje?

Koszt sprowadzenia zwłok do Warszawy zależy od wielu czynników, między innymi od konkretnego przypadku, kraju, w którym nastąpił zgon, a także jego regionu. W pierwszej kolejności prosimy Państwa o kontakt telefoniczny. Rozmowa z Państwem pozwoli nam uzyskać wiedzę niezbędną do udzielenia rzetelnych informacji na temat kosztów. Jeżeli zdecydują się Państwo na kontakt poprzez e-mail, prześlemy formularz, na podstawie którego – po jego wypełnieniu – będziemy mogli dokonać wyceny. Warto pamiętać, że zapewniamy konkurencyjne ceny trumien i akcesoriów pogrzebowych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i troszczymy się o to, aby nasza oferta spełniła Państwa oczekiwania.

Sugerujemy zachować ostrożność wobec nietypowo niskich cen oferowanych przez niektóre firmy pogrzebowe. Często nie uwzględniają one niektórych kosztów, takich jak: trumna, koszty naliczone przez zagraniczny dom pogrzebowy lub szpital, opłaty administracyjne, itp.

Jesteśmy po to, aby Państwu pomagać

Naszym priorytetem jest udzielanie profesjonalnego wsparcia w tych bolesnych chwilach. Powierzając nam transport zwłok do Warszawy oraz innych miast zlokalizowanych na terenie województwa mazowieckiego, zyskują Państwo gwarancję kompleksowej i sprawnej realizacji usługi. Ponadto oddamy do Państwa dyspozycji specjalnie przydzielonego opiekuna, który zapewni wsparcie merytoryczne. Naszym Klientom dziękujemy za okazane zaufanie.

Ponadto jeśli potrzebują Państwo pomocy w sprowadzeniu zwłok do innej części Polski, oto lista miast do których takie transporty zmarłych świadczymy: 
– Poznań, Szczecin, Zielona Góra, Olsztyn, Katowice, Gdańsk, Kielce, Bydgoszcz, Białystok, Opole, Rzeszów, Wrocław, Łódź, Lublin, Kraków. 

Scroll to Top