Memento Mori – Transport zwłok

Transport Zwłok Szczecin

Transport Zwłok Szczecin

Kontakt: 24h + darmowa wycena transportu zwłok

Doświadczenie – działamy na rynku transportu zmarłych od ponad 70lat. 

Położenie geograficzne – posiadamy swoją filię w Belgii przez co gwarantujemy ograniczenie kosztu transportu zwłok do minimum. 

Kadra pracownicza – Posiadamy niezbędne uprawnienia i zezwolenia, pozwalające nam realizować międzynarodowy transport zmarłych, a także specjalistyczną wiedzę, załatwiamy wszelkie formalności. 

Kompleksowe i całodobowe działanie – zrealizujemy transport zmarłych zza granicy kompleksowo zajmując się formalnościami 

Transport zwłok Szczecin

Jesteśmy firmą posiadającą wymagane prawem zarówno międzynarodowym, jak i lokalnym koncesje oraz licencje przewozowe. Swoją działalnością chcemy pomagać rodzinom w sprowadzeniu ciał ich bliskich z zagranicy do Szczecina oraz innych miast położonych na terenie województwa zachodniopomorskiego. Międzynarodowy transport zwłok to skomplikowana procedura, wymagająca załatwienia wielu formalności. Zdajemy sobie sprawę, jak ciężko jest rodzinom po stracie bliskiej osoby. Wielu naszych Klientów nie wie, od czego zacząć w procesie sprowadzania ciała zmarłego z zagranicy. Wychodzimy więc do nich z pomocną dłonią.

Korzystając z naszych usług, otrzymują Państwo gwarancję jak najszybszego transportu zwłok zmarłego do Szczecina. Zdobyte doświadczenie pozwala nam sprawnie działać w Państwa imieniu oraz zorganizować wszystkie niezbędne dokumenty. Dzięki naszej współpracy z konsulatami i domami pogrzebowymi na całym świecie jesteśmy firmą rozpoznawalną w Polsce oraz w innych krajach. Zapewniamy rodzinom osoby zmarłej wsparcie podczas całego procesu transportu zwłok z zagranicy.

Sprowadzanie zmarłych do Szczecina - formalności

Międzynarodowy transport zmarłych wymaga znajomości przepisów i prawa. Zadbamy o załatwienie niezbędnych pozwoleń, zaświadczeń oraz dopełnienie innych koniecznych formalności. Zawsze działamy w ramach ściśle wytyczonych procedur. Doradzimy, jaki rodzaj transportu zmarłego do Szczecina będzie dla Państwa najbardziej korzystny, a następnie załatwimy jak najszybciej wszystkie sprawy – tak, aby bliska Państwu osoba mogła powrócić do Polski. Jesteśmy firmą rozpoznawalną zarówno w kraju, jak i za granicą. Współpracujemy z ambasadami i konsulatami krajów na całym świecie. Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za wykonanie wszelkich czynności związanych z przewozem zwłok. Dziękujemy za okazane zaufanie. Służymy Państwu pomocą.

Transport zmarłych Szczecin - ile to kosztuje

Wielu Klientów obawia się, że koszt sprowadzenia zwłok z zagranicy przerośnie ich możliwości finansowe. Współpracując z naszą firmą, nie muszą się Państwo tym martwić. Do każdego przypadku międzynarodowego transportu ciała podchodzimy indywidualnie. Prosimy więc o kontakt telefoniczny w celu ustalenia wszelkich szczegółów. Uzyskana od naszych Klientów wiedza pozwala nam dokładnie określić, jakie koszty muszą zostać poniesione. Cena jest uzależniona od danego przypadku oraz kraju, z którego zwłoki mają być transportowane.

Dodatkowo zwracamy Państwu uwagę na podejrzanie niskie ceny wśród innych, konkurencyjnych firm. Często nie zawierają one wszystkich kosztów, jakie ostatecznie muszą Państwo ponieść.

Jesteśmy po to, aby Państwu pomagać

Przypominamy, że udzielamy Państwu pomocy podczas całego procesu sprowadzania zwłok bliskiej osoby z zagranicy. W każdej chwili można dzwonić pod nasze numery telefonów i w razie wątpliwości czy pytań uzyskać niezbędne informacje. W tym trudnym czasie chcemy okazywać naszym Klientom rzetelne wsparcie. Zapewniamy opiekuna, który będzie indywidualnie zajmował się Państwa sprawą, będąc do Państwa dyspozycji.

Ponadto jeśli potrzebują Państwo pomocy w sprowadzeniu zwłok do innej części Polski, oto lista miast do których takie transporty zmarłych świadczymy: 
– Poznań, Zielona Góra, Olsztyn, Katowice, Gdańsk, Kielce, Bydgoszcz, Białystok, Opole, Wrocław Warszawa, Łódź, Lublin, Kraków. 

Scroll to Top