Memento Mori – Transport zwłok

Transport Zwłok Opole

Transport Zwłok Opole

Kontakt: 24h + darmowa wycena transportu zwłok

Doświadczenie – działamy na rynku transportu zmarłych od ponad 70lat. 

Położenie geograficzne
– posiadamy swoją filię w Belgii przez co gwarantujemy ograniczenie kosztu transportu zwłok do minimum. 

Kadra pracownicza
– Posiadamy niezbędne uprawnienia i zezwolenia, pozwalające nam realizować międzynarodowy transport zmarłych, a także specjalistyczną wiedzę, załatwiamy wszelkie formalności. 

Kompleksowe i całodobowe działanie
– zrealizujemy transport zmarłych zza granicy kompleksowo zajmując się formalnościami 

Transport zwłok Opole

Jesteśmy firmą rodzinną, która od kilkudziesięciu lat pomaga rodzinom w sprowadzaniu ciał bliskich im osób z zagranicy do Opola, a także miast położonych w województwie opolskim, takich jak: Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg czy Kluczbork. Międzynarodowy transport zwłok to usługa, którą świadczymy z uwzględnieniem aspektów prawnych, społecznych i wyznaniowych. Przewiezienie zmarłego z zagranicy do kraju jest procesem skomplikowanym pod kątem formalnym. Nasza dogłębna znajomość przepisów, specyfiki poszczególnych krajów oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają nam na sprawne dopełnienie niezbędnych formalności oraz szybkie sprowadzenie zwłok do Opola, z zachowaniem pełnego szacunkiem dla ciała zmarłego.

Sprowadzanie zmarłych do Opola - formalności

Służymy Państwu profesjonalnym wsparciem administracyjnym i organizacyjnym na każdym etapie procesu przewozu zwłok. Doradzimy, jaki rodzaj transportu osoby zmarłej do Opola będzie dla Państwa najbardziej korzystny. Pomożemy w organizacji dokumentów i udzielimy informacji z zakresu ubezpieczeń pośmiertnych ZUS/KRUS/MSWiA. Jesteśmy firmą rozpoznawalną zarówno w Polsce, jak i za granicą. Utrzymujemy stałą współpracę z konsulatami oraz partnerskimi zakładami pogrzebowymi na całym świecie. 

Każde zlecenie przewozu ciała osoby zmarłej z zagranicy jest dla nas tak samo ważne, a rodzinę, która doświadczyła starty bliskiej osoby, otaczamy taką opieką, jaką sami chcielibyśmy być otoczeni w tym trudnych chwilach.

Transport zmarłych Opole - ile to kosztuje?

Koszty międzynarodowego transportu zmarłego różnią się w zależności od okoliczności śmierci oraz kraju czy jego regionu, w którym nastąpił zgon. W pierwszej kolejności prosimy Państwa o kontakt telefoniczny. Dzięki temu będziemy mogli uzyskać informacje niezbędne do dokonania rzetelnej wyceny. Jeśli zdecydują się Państwo na kontakt poprzez e-mail, prześlemy Państwu formularz do wypełnienia, na podstawie którego będziemy mogli określić cenę międzynarodowego transportu.

Sugerujemy zachować ostrożność w stosunku do podejrzanie niskich cen za wykonanie usługi przewozu zwłok ciała osoby zmarłej z zagranicy do Opola, oferowanych przez niektóre firmy z branży. Może się bowiem okazać, że oferty te nie uwzględniają ceny trumny, zagranicznych opłat szpitalnych lub administracyjnych lub kosztów rejestracji dokumentów za granicą. Przypominamy, że zapewniamy trumny i asortyment pogrzebowy w konkurencyjnych cenach.

Jesteśmy po to, aby Państwu pomagać

Naszą misją jest udzielanie profesjonalnej pomocy rodzinom, które straciły swoich bliskich. Jeżeli zdecydują się Państwo powierzyć nam transport zwłok do Opola, gwarantujemy kompleksową realizację usługi. Dołożymy wszelkich starań, aby przewóz odbył się w możliwie najkrótszym czasie oraz żeby uwzględniał Państwa możliwości finansowe. Dysponujemy własnym zapleczem sanitarnym, flotą karawanów i zespołem wykwalifikowanych konsultantów, którzy załatwią dla Państwa niezbędne formalności. Dokumenty wymagane do sprowadzenia ciała zmarłego z zagranicy są organizowane przez naszą firmę w ramach świadczonej usługi. Otrzymają Państwo również opiekuna, który odpowie na wszelkie pytania i udzieli wsparcia.

Ponadto jeśli potrzebują Państwo pomocy w sprowadzeniu zwłok do innej części Polski, oto lista miast do których takie transporty zmarłych świadczymy: 
– Poznań, Szczecin, Zielona Góra, Olsztyn, Katowice, Gdańsk, Kielce, Bydgoszcz, Białystok, Wrocław, Rzeszów, Warszawa, Łódź, Lublin, Kraków. 

Scroll to Top