Memento Mori – Transport zwłok

Transport Zwłok Bydgoszcz

Transport Zwłok Bydgoszcz

Kontakt: 24h + darmowa wycena transportu zwłok

Doświadczenie – działamy na rynku transportu zmarłych od ponad 70lat.
 
Położenie geograficzne – posiadamy swoją filię w Belgii przez co gwarantujemy ograniczenie kosztu transportu zwłok do minimum. 

Kadra pracownicza – Posiadamy niezbędne uprawnienia i zezwolenia, pozwalające nam realizować międzynarodowy transport zmarłych, a także specjalistyczną wiedzę, załatwiamy wszelkie formalności. 

Kompleksowe i całodobowe działanie – zrealizujemy transport zmarłych zza granicy kompleksowo zajmując się formalnościami 

Transport zwłok Bydgoszcz

Od kilkudziesięciu lat specjalizujemy się w międzynarodowym transporcie ciał osób zmarłych oraz w pomocy rodzinom w sprowadzaniu zwłok ich bliskich do Bydgoszczy, a także do innych miast położonych na terenie województwa kujawsko – pomorskiego, między innymi: Inowrocławia, Torunia, Włocławka czy Grudziądza. Międzynarodowy transport zwłok już od wielu lat należy do katalogu usług naszej firmy. Zdobyte doświadczenie w zakresie przewozu zmarłych oraz zbudowana na przestrzeni lat sieć międzynarodowych kontaktów pozwalają nam na sprawną i profesjonalną organizację transportu zmarłych do Bydgoszczy.

Jesteśmy firmą rozpoznawalną zarówno w kraju, jak i za granicą. Utrzymujemy stałą współpracę z konsulatami oraz partnerskimi zakładami pogrzebowymi na całym świecie. Mogą nam Państwo z pełnym zaufaniem powierzyć organizację ostatniej drogi swoich bliskich. Każde zlecenie przewozu ciała osoby zmarłej jest dla nas jednakowo ważne, a rodzinę, która doświadczyła starty, otaczamy taką opieką, jaką sami chcielibyśmy być otoczeni w tym trudnym okresie.

Sprowadzanie zmarłych do Bydgoszczy - formalności

Naszym priorytetem jest udzielanie Państwu profesjonalnego wsparcia w bolesnych chwilach. W przypadku śmierci bliskiej osoby poza granicami Polski doradzimy Państwu, jaki rodzaj transportu zmarłego będzie najbardziej korzystny. Dopełnimy wszelkich formalności, niezbędnych do sprowadzenia zwłok do Bydgoszczy lub innego miasta znajdującego się na obszarze województwa kujawsko – pomorskiego. Ponadto zagwarantujemy konkurencyjne ceny trumien, urn i innych akcesoriów pogrzebowych.

Transport zmarłych Bydgoszcz - ile to kosztuje?

Koszt transportu zwłok do Bydgoszczy jest uzależniony od wielu czynników, między innymi od konkretnego przypadku, kraju, w którym nastąpił zgon oraz jego regionu, dlatego w pierwszej kolejności prosimy o skontaktowanie się z nami, abyśmy mogli uzyskać od Państwa informacje niezbędne do dokonania rzetelnej wyceny.

Aby uniknąć rozczarowania, sugerujemy zachować ostrożność w stosunku do szczególnie korzystnych pod kątem ceny ofert międzynarodowego transportu zwłok, proponowanych przez niektóre firmy. Często nie uwzględniają one takich opłat, jak: trumna, koszty naliczone przez zagraniczną firmę pogrzebową, itp.

Jesteśmy po to, aby Państwu pomagać

Przypominamy, że załatwiamy w imieniu rodziny wszystkie formalności niezbędne do sprowadzenia osoby zmarłej do Polski w ramach wykonywanej usługi. Ponadto oddajemy do Państwa dyspozycji specjalnie przydzielonego opiekuna, który odpowie na wszelkie pytania oraz udzieli merytorycznego wsparcia w tych trudnych chwilach. Dziękujemy za zaufanie.

Ponadto jeśli potrzebują Państwo pomocy w sprowadzeniu zwłok do innej części Polski, oto lista miast do których takie transporty zmarłych świadczymy: 
– Poznań, Szczecin, Zielona Góra, Olsztyn, Katowice, Gdańsk, Kielce, Wrocław, Białystok, Opole, Rzeszów, Warszawa, Łódź, Lublin, Kraków. 

Scroll to Top