Memento Mori – Transport zwłok

Transport Zwłok Łódź

Transport Zwłok Łódź

Kontakt: 24h + darmowa wycena transportu zwłok

Doświadczenie – działamy na rynku transportu zmarłych od ponad 70lat. 

Położenie geograficzne – posiadamy swoją filię w Belgii przez co gwarantujemy ograniczenie kosztu transportu zwłok do minimum. 

Kadra pracownicza – Posiadamy niezbędne uprawnienia i zezwolenia, pozwalające nam realizować międzynarodowy transport zmarłych, a także specjalistyczną wiedzę, załatwiamy wszelkie formalności. 

Kompleksowe i całodobowe działanie – zrealizujemy transport zmarłych zza granicy kompleksowo zajmując się formalnościami 

Transport zwłok Łódź

Od kilkudziesięciu lat specjalizujemy się w międzynarodowym transporcie osób zmarłych oraz w pomocy rodzinom w kompleksowej organizacji procesu sprowadzania zwłok ich bliskich do Łodzi, a także do innych miast położonych na terenie województwa łódzkiego, między innymi: Piotrkowa Trybunalskiego, Pabianic, Tomaszowa Mazowieckiego, Bełchatowa czy Skierniewic. Międzynarodowy transport zmarłych jest złożoną usługą ze względu na wymogi formalne i prawne, które należy spełnić. Zdobyte doświadczenie oraz nawiązane na przestrzeni lat międzynarodowe kontakty pozwalają nam na sprawne działanie w Państwa imieniu. Naszym celem jest godna i skuteczna organizacja transportu zmarłego do Łodzi, z jednoczesnym zachowaniem wszystkich międzynarodowych przepisów.

Udzielamy wsparcia oraz fachowego doradztwa na każdym etapie realizacji transportu zwłok z zagranicy do Polski. Powiemy Państwu, jaki rodzaj transportu będzie najbardziej korzystny. Zależnie od sytuacji transport ciała może odbywać się drogą lądową, powietrzną lub morską – zawsze wybieramy najbardziej optymalną w konkretnym przypadku możliwość. Pomożemy także w kwestii organizacji dokumentów oraz udzielimy wszelkich informacji z zakresu ubezpieczeń pośmiertnych ZUS/KRUS/MSWiA.
Każdego dnia wspieramy rodziny, które straciły swoich bliskich poza granicami naszego kraju. Mogą Państwo na nas w pełni polegać.

Sprowadzanie zmarłych do Łodzi - formalności

Międzynarodowy transport zmarłych wymaga znajomości przepisów i prawa. Zadbamy o załatwienie niezbędnych pozwoleń, zaświadczeń oraz dopełnienie innych koniecznych formalności. Zawsze działamy w ramach ściśle wytyczonych procedur. Doradzimy, jaki rodzaj transportu zmarłego do Łodzi będzie dla Państwa najbardziej korzystny, a następnie załatwimy jak najszybciej wszystkie sprawy – tak, aby bliska Państwu osoba mogła powrócić do Polski. Jesteśmy firmą rozpoznawalną zarówno w kraju, jak i za granicą. Współpracujemy z ambasadami i konsulatami krajów na całym świecie. Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za wykonanie wszelkich czynności związanych z przewozem zwłok. Dziękujemy za okazane zaufanie. Służymy Państwu pomocą.

Transport zmarłych Łódź - ile to kosztuje?

Koszty międzynarodowego transportu osoby zmarłej zależą od konkretnego przypadku, okoliczności śmierci oraz kraju i jego regionu, w którym nastąpił zgon. W związku z tym prosimy, aby w pierwszej kolejności skontaktowali się Państwo z nami. Dzięki temu będziemy mogli uzyskać wiedzę potrzebną do udzielenia rzetelnej informacji o wycenie. Jeżeli zechcą Państwo nawiązać z nami kontakt poprzez e-mail, w odpowiedzi prześlemy formularz, na podstawie którego określimy cenę realizacji usługi międzynarodowego transportu. Warto pamiętać, że oferujemy trumny oraz asortyment pogrzebowy w konkurencyjnych cenach.

Zalecamy zachować ostrożność wobec zakładów pogrzebowych oferujących podejrzanie niskich ceny. Może się okazać, że ich oferty nie uwzględniają ceny za trumnę, zagranicznych opłat szpitalnych lub administracyjnych czy też kosztów rejestracji dokumentów za granicą.

Jesteśmy po to, aby Państwu pomagać

Naszym celem jest udzielanie rzetelnej pomocy rodzinom w trudnych chwilach utraty bliskiej osoby. Powierzając nam organizację transportu zwłok z zagranicy do Łodzi, zyskują Państwo gwarancję kompleksowej realizacji usługi międzynarodowego przewozu. Dysponujemy własnym zapleczem sanitarnym, flotą karawanów oraz zespołem konsultantów, którzy zajmą się dopełnieniem niezbędnych formalności. Przypominamy, że dokumenty, nieodzowne w przypadku sprowadzenia ciała zmarłego z zagranicy, są organizowane przez naszą firmę w ramach realizowanej usługi. Dodatkowo otrzymają Państwo dedykowanego opiekuna, który odpowie na wszystkie pytania, a także udzieli informacji i merytorycznego wsparcia.

Ponadto jeśli potrzebują Państwo pomocy w sprowadzeniu zwłok do innej części Polski, oto lista miast do których takie transporty zmarłych świadczymy: 
– Poznań, Szczecin, Zielona Góra, Olsztyn, Katowice, Gdańsk, Kielce, Bydgoszcz, Białystok, Opole, Rzeszów, Warszawa, Wrocław, Lublin, Kraków. 

Scroll to Top