Memento Mori – Transport zwłok

Transport Zwłok Kraków

Transport Zwłok Kraków

Kontakt: 24h + darmowa wycena transportu zwłok

Doświadczenie – działamy na rynku transportu zmarłych od ponad 70lat. 

Położenie geograficzne – posiadamy swoją filię w Belgii przez co gwarantujemy ograniczenie kosztu transportu zwłok do minimum. 

Kadra pracownicza – Posiadamy niezbędne uprawnienia i zezwolenia, pozwalające nam realizować międzynarodowy transport zmarłych, a także specjalistyczną wiedzę, załatwiamy wszelkie formalności. 

Kompleksowe i całodobowe działanie – zrealizujemy transport zmarłych zza granicy kompleksowo zajmując się formalnościami 

Transport zwłok Kraków

Od kilkudziesięciu lat pomagamy rodzinom w Polsce w sprowadzaniu ciał bliskich im osób do kraju. Międzynarodowy transport zmarłych jest usługą dość wymagającą z uwagi na konieczność dopełnienia wielu różnych formalności. Nasze bogate doświadczenie w przewozie osób zmarłych z zagranicy do Krakowa oraz innych miast położonych w województwie małopolskim (takich jak: Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Olkusz czy Nowy Targ) i pielęgnowana przez nas sieć nawiązywanych z biegiem lat międzynarodowych kontaktów pozwalają nam działać w Państwa imieniu sprawnie i skutecznie.

Jesteśmy firmą rozpoznawalną zarówno w Polsce, jak i za granicą. Współpracujemy z konsulatami i domami pogrzebowymi na całym świecie. Dokładamy wszelkich starań, aby udzielać profesjonalnego wsparcia rodzinom, które straciły swoich bliskich. Dziękujemy za okazane nam zaufanie.

Sprowadzanie zmarłych do Krakowa - formalności

Nasz zespół współpracuje z konsulatami i domami pogrzebowymi na całym świecie. Dysponujemy własnym zapleczem sanitarnym dla zmarłych, flotą autokarawanów i zespołem konsultantów, którzy są do Państwa dyspozycji podczas całego procesu sprowadzania zwłok do Krakowa. Międzynarodowy transport ciała to bardzo złożona i wymagająca procedura. Ze swej strony dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej przetransportować ciało osoby zmarłej do kraju. Podpowiemy, jaki rodzaj transportu zmarłego będzie najbardziej korzystny. Pomożemy w organizacji dokumentów i udzielimy informacji z zakresu ubezpieczeń pośmiertnych ZUS/KRUS/MSWiA.

Transport zmarłych Kraków - ile to kosztuje?

Koszt sprowadzenia zwłok z zagranicy do miasta znajdującego się na terenie województwa małopolskiego zależy od okoliczności śmierci oraz kraju czy jego regionu, w którym doszło do zgonu. W pierwszej kolejności prosimy Państwa o kontakt telefoniczny. Otrzymanie od Państwa podstawowych informacji na temat zaistniałej sytuacji umożliwi nam dokonanie rzetelnej wyceny realizacji usługi związanej z transportem zmarłego. Proszę pamiętać, że zapewniamy konkurencyjne ceny trumien oraz akcesoriów pogrzebowych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i troszczymy się o to, aby nasza oferta spełniła Państwa oczekiwania.

Zalecamy zachować ostrożność wobec podejrzanie niskich cen oferowanych przez niektóre firmy pogrzebowe. Często nie obejmują one kosztów, takich jak: trumna, koszty naliczone przez zagraniczny dom pogrzebowy lub szpital, opłaty administracyjne, itp.

Jesteśmy po to, aby Państwu pomagać

Naszym priorytetem jest udzielanie rzetelnej pomocy w tych bolesnych chwilach. Powierzając nam transport zwłok do Krakowa, zyskują Państwo pewność wykonania kompleksowej i profesjonalnej realizacji usługi. Ponadto oddamy do Państwa dyspozycji specjalnie przydzielonego opiekuna, który odpowie na wszystkie pytania. Służymy wsparciem oraz fachowym doradztwem całodobowo przez 7 dni w tygodniu.

Ponadto jeśli potrzebują Państwo pomocy w sprowadzeniu zwłok do innej części Polski, oto lista miast do których takie transporty zmarłych świadczymy: 
– Poznań, Szczecin, Zielona Góra, Olsztyn, Katowice, Gdańsk, Kielce, Bydgoszcz, Białystok, Opole, Rzeszów, Warszawa, Łódź, Lublin, Wrocław. 

Scroll to Top