Memento Mori – Transport zwłok

Transport Zwłok Katowice

Transport Zwłok Katowice

Kontakt: 24h + darmowa wycena transportu zwłok

Doświadczenie – działamy na rynku transportu zmarłych od ponad 70lat. 

Położenie geograficzne – posiadamy swoją filię w Belgii przez co gwarantujemy ograniczenie kosztu transportu zwłok do minimum. 

Kadra pracownicza – Posiadamy niezbędne uprawnienia i zezwolenia, pozwalające nam realizować międzynarodowy transport zmarłych, a także specjalistyczną wiedzę, załatwiamy wszelkie formalności. 

Kompleksowe i całodobowe działanie – zrealizujemy transport zmarłych zza granicy kompleksowo zajmując się formalnościami 

Transport zwłok Katowice

Usługi międzynarodowego transportu zwłok organizują firmy dysponujące odpowiednim zapleczem technicznym, takie jak nasza firma Memento Mori. Działamy na rynku już wiele lat, dzięki czemu zdobyliśmy bogate doświadczenie w sprowadzaniu zwłok do Katowic i innych miast zlokalizowanych w województwie śląskim, między innymi: do Rybnika, Pszczyny czy Wodzisławia Śląskiego. Nasze usługi nie ograniczają się tylko do jednego miasta w danym województwie.
Należy dodać, że międzynarodowy transport zwłok wymaga wykorzystania specjalnie do tego celu przygotowanych środków transportu – odpowiednio oznakowanych i spełniających wszystkie wymogi formalne. W swoim zapleczu posiadamy prawidłowo przystosowane autokarawany. Nasza firma jest rozpoznawalna zarówno w Polsce, jak i za granicą. Współpracujemy z konsulatami i partnerskimi zakładami pogrzebowymi na całym świecie. Zaufało nam wiele rodzin i żadnej z nich nie zawiedliśmy. Wierzymy, że jesteśmy w stanie pomóc także Państwu.

Sprowadzanie zmarłych do Katowic - formalności

Dogłębna znajomość złożonych przepisów i specyfiki poszczególnych krajów pozwala nam na szybkie dopełnienie niezbędnych formalności w Państwa imieniu. Zajmujemy się wszelkimi pozwoleniami, zarówno po stronie polskiej (sanepid, starostwo, Urząd Miasta, cmentarz) jak i w kraju, z którego ma zostać sprowadzone ciało osoby zmarłej (konsulat, szpital, policja, Urząd Miejski). Pomagamy również w organizacji dokumentów i udzielamy informacji z zakresu ubezpieczeń pośmiertnych ZUS/KRUS/MSWiA.

Transport zmarłych Katowice - ile to kosztuje

Cena za transport zwłok do Katowic różni się w zależności od przypadku, kraju i jego regionu. Dlatego w pierwszej kolejności prosimy Państwa o kontakt telefoniczny. Pozwoli nam to uzyskać wiedzę niezbędną do udzielenia rzetelnych informacji na temat ceny. Jednocześnie pragniemy Państwa uczulić na oferty innych firm zajmujących się międzynarodowym transportem zwłok. Zamawiając taką usługę, warto zapytać firmę o całość kosztów, które należy ponieść za realizację przedsięwzięcia. Niektóre z nich na początku podają jedynie cenę za tzw. „kilometrówkę”, nie uwzględniając obowiązkowych opłat konsularnych i przygotowania ciała do transportu.

Memento Mori do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie. Dbamy, aby nasza oferta spełniła Państwa oczekiwania, a jednocześnie staramy zawsze zaoferować Klientom taką cenę, która będzie odpowiadała zarówno Państwu, jak i nam.

Jesteśmy po to, aby Państwu pomagać

Jako firma zajmująca się międzynarodowym transportem zwłok zawsze staramy się, aby czuli Państwo nasze wsparcie. Wiemy, jak wiele znaczy pomoc innych osób w tych trudnych chwilach. Powierzając nam transport zwłok do Katowic czy innego z miast w województwie śląskim, otrzymują Państwo gwarancję kompleksowej i rzetelnej usługi. Przypominamy, że wszystkie dokumenty niezbędne do sprowadzenia ciała osoby zmarłej, organizowane są przez naszą firmę w ramach wykonywanego zlecenia. Nasz opiekun będzie do Państwa dyspozycji podczas trwania całego procesu transportu zwłok do Polski.

Ponadto jeśli potrzebują Państwo pomocy w sprowadzeniu zwłok do innej części Polski, oto lista miast do których takie transporty zmarłych świadczymy: 
– Poznań, Szczecin, Zielona Góra, Olsztyn, Wrocław, Gdańsk, Kielce, Bydgoszcz, Białystok, Opole, Rzeszów, Warszawa, Łódź, Lublin, Kraków. 

Scroll to Top